Механічний індикатор клювання HIRISI Bobbin Red ідеально підходить для використання з сигналізаторами клювання, доповнюючи їх функціонал та забезпечуючи візуальний контроль. Він особливо ефективний при лові на далеких дистанціях, у вітряну погоду або при лові обережної риби.
Накладений платіж
На розрахунковий рахунок
Нова пошта
Укрпошта
14 днів після отримання
Механічний індикатор клювання HIRISI Bobbin Red – це незамінний аксесуар для кожного рибалки, що прагне максимальної ефективності та комфорту на риболовлі. Цей стильний і функціональний боббін, виконаний у яскравому червоному кольорі , забезпечує чудову видимість клювання у будь-яких умовах, дозволяючи вам оперативно реагувати на найменші рухи волосіні.
Чудова Видимість: Яскрава червона головка з ABS пластику гарантує відмінну видимість індикатора навіть при поганому освітленні або на значній відстані. Ви більше не пропустите обережне клювання.
Надійна Фіксація Ліски: Інноваційна система утримання волосіні з пружними сталевими кульками забезпечує максимально дбайливе, але при цьому надійне кріплення волосіні. Це запобігає випадковому ковзанню і забезпечує чітку передачу навіть найслабших коливань.
Довговічність та Міцність: Поєднання міцного ABS пластику та якісних металевих елементів (кріплення та ланцюжок) гарантує тривалий термін служби індикатора, стійкість до корозії та механічних пошкоджень.
Універсальність Використання: Чорний ланцюжок довжиною 14 см забезпечує оптимальне натягнення волосіні, що робить цей боббін ідеальним для різних видів риболовлі, включаючи короповий лов, фідер та інші донні методи.
Вибір HIRISI Bobbin Red – це інвестиція у вашу успішну рибалку.
Збільшити кількість клювань: Завдяки чіткій індикації ви зможете швидше підсікати рибу, не даючи їй шансів зійти з гачка.
Заощадити час: Вам не доведеться постійно відстежувати кінчик вудилища – індикатор сам просигналізує про клювання.
Отримати більше задоволення: Відсутність пропущених клювань та впевненість у снастях значно підвищують задоволення від процесу лову.
Механічний індикатор клювання HIRISI Bobbin Red ідеально підходить для використання з сигналізаторами клювання, доповнюючи їх функціонал та забезпечуючи візуальний контроль. Він особливо ефективний при лові на далеких дистанціях, у вітряну погоду або при лові обережної риби. Для досягнення найкращого результату рекомендується використовувати бобін разом з відповідним електронним сигналізатором і надійно закріплювати його на стійці або род-поді.
Вид | Механічні |
Встановлення | На род-под |
Сигнализатор | Свингер |
Сезон | Весна-Літо-Осінь |
Колір | Червоний |
Призначення | Коропова ловля |
Кількість в упаковці | 1 шт |
ТИП | Свінгер |
МАТЕРИАЛ | Комбінований |
КРАЇНА ВИРОБНИК | Китай |
СТАН | Нове |
ВИРОБНИК | Hirisi |