Компактна та надміцна сталева стійка, розроблена для надійної фіксації вудилищ. Завдяки трикутному профілю внутрішньої трубки, вона повністю захищена від прокручування, що гарантує стабільність сигналізаторів. Система Snap-lock дозволяє миттєво регулювати висоту, а якісне чорне покриття надійно захищає метал від корозії в умовах високої вологості
ДОСТАВКА
Відділення, Поштомат, Кур'єром
Відділення (тільки за передоплатою)
-----------------------------------------------------------------------------
ОПЛАТА
Оплата при отриманні (післясплата)
На рахунок IBan
Картою онлайн
-----------------------------------------------------------------------------
ГАРАНТІЇ
Обмін/повернення впродовж 14 днів
Трикутна форма профілю (Triangular shape) виключає обертання внутрішньої частини навколо своєї осі.
Виготовлена з високоякісної сталі, стійкої до механічних пошкоджень та згинів.
Зручний замок Snap-lock забезпечує жорстку фіксацію обраної довжини одним натисканням.
Антикорозійне матове покриття запобігає появі відблисків та захищає від води.
Стандартна різьба BSF 3/8" сумісна з буз-барами, тримачами та електронними сигналізаторами.
Дана модифікація довжиною 38-71 см є найбільш універсальною для класичного карпфішингу та флет-фідерної ловлі. Вона ідеально підходить як для встановлення передніх сигналізаторів, так і для задніх тримачів комля вудилища. Завдяки компактності у зібраному вигляді (38 см), стійка легко поміщається у стандартні сумки для спорядження. При встановленні у твердий ґрунт трикутна форма дозволяє стійці входити в землю без осьового люфту, що значно підвищує загальну стійкість вашого пода.
Стійка телескопічна: 1 шт.
| Параметр | Значення |
| Матеріал | Сталь |
| Профіль | Трикутний (Anti-twist) |
| Довжина | 38–71 см |
| Тип фіксатора | Snap-lock (защіпка) |
| Різьба | Стандартна BSF 3/8" |
| Виробник | Carp Zoom |

| КОЛІР | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| ТИП | Стійка |
| КРАЇНА ВИРОБНИК | Угорщина |
| СТАН | Нове |
| ДОВЖИНА | 38-71 см |
| ВИРОБНИК | Carp Zoom |